Yüksek kaliteli Birleşik Devletler yapımı ürünlerin dağıtımını yapma vizyonuyla 1979 senesinde Güney Carolina’da kurulmuş olan bir İhracat Yönetim Şirketi (İYŞ) olan Transcon Trading Co., Inc. Şirketine hoş geldiniz. Başlangıçtan itibaren, müşteri hizmetleri Transcon’un başlıca odak noktası durumunda bulunmaktadır. Transcon’da, müşterilerin ve imalatçıların belirli ve özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere gereken dikkat ve hizmete ulaşmak için çaba göstermekteyiz. Tedarikçi/müşteri ilişkilerinin sağlıklı uygulamalarını hayata geçirmek suretiyle, Transcon dünya çapında 70’in üzerinde ülkede Pazar payına sahiptir.

Kazandığı pek çok ödül arasında, Transcon en büyük gururu Birleşik Devletlerin ihracat mükemmelliği konusundaki en yüksek onur payesi olan Başkan’ın “E” Ödülünü almaktan dolayı duymaktadır. Yalnızca bu ödülü kazananlara bu internet sitesinde belirtilen simgeyi kullanma izni verilmektedir.

Komple bir İhracat Yönetim Şirketi olarak, Transcon belirli endüstri kategorilerinde ürünleri pazarlamakta ve satmaktadır. Aslında, Transcon bu ürün kategorilerinin bazılarında önde gelen bir Birleşik Devletler ihracatçısıdır. Lütfen daha fazla bilgi için “Ürünler” bölümünü kontrol ediniz.